اخبار تبلیغات

اقدام جالب داو dove در کریسمس ۲۰۱۹ : توزیع رایگان محصولات

کمپانی داو

شرکت dove men + care تصمیم دارد کریسمس امسال کادو سال نویی به مردان و کودکان هدیه دهد. این شرکت قصد دارد تا قبل از کریسمس، سر مردان و کودکان را اصلاح و شستشو کند تا به خانواده ها کمک کند در بهبوهه سال نو در صف های طولانی و انتظار زیاد قرار نگیرند و وقت بیشتری را با هم سپری کنند.

در ۸ دسامبر مصادف با ۱۷ آذر داو این رویداد را در ۲۲ آرایشگاه “بی شاپ” راه اندازی کرده است.

تایلر مک الهنی موسس وبلاگ tynology که در باره سبک زندگی مردان محتوا تولید میکند، میگوید:

“در فصل تعطیلات همیشه من و پسرم به آرایشگاه میریم و همیشه در دقایق آخر نوبت به ما میرسه. برای من این خیلی خوبه که در این رویداد بزرگ بهمراه پسرم شرکت کنم. نه تنها من می‌توانم یکی دیگه از کارهای توی لیستم رو حذف کنم، بلکه میتونم توی این رویداد با پسرم همراه باشم و با هم تجربه جدیدی کسب کنیم.”

در این رویداد برای مشغول نگه داشتن حاضرین زمانی که در صف منتظرند، آنها را با چالش های مختلفی جهت برقراری ارتباط، بازی و گفتگو  سرگرم میکنند.

لی فلدمن، مدیر ارشد بخش بازاریابی بی شاپ گفت:

“این موقع از سال همه چیز در مورد بخشیدن است، بنابراین ما خوشحالیم که مشتریانمان را با کمک کمپانی داو، سوپرایز کنیم و به آنها حس خوبی ببخشیم. ما برای این فرصتی که باعث شده همه مشتریانمان را در بهترین ظاهر خود، با محصولات گوناگون و متنوع داو قرار بدهیم و بهترین احساس را برای آنها بسازیم، بسیار هیجان زده ایم.

این مشارکت با بی شاپ نه تنها به شرکت کنندگان در این رویداد محصولات مراقبت از مو میدهد، بلکه به آنها توصیه هایی جهت نگهداری بهتر از موهایشان و برطرف کردن نگرانی های مربوط به آن میدهند.

محل برگزاری این رویداد:

این رویداد در آمریکا برگزار میشود و طرفداران تشویق میشوند که با هشتگ holidayshear# پست های خود را در سایر شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند.

در ادامه با عکسهایی که در این هشتگ به اشتراک گذاشته شده اند همراه باشید.

holidayshear

holidayshear

holidayshear

[تعداد: ۰    میانگین: ۰/۵]
در صورتی از این مطلب خوشتون اومد، با دوستانتون به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *