اخبار تبلیغات

همبرگر بخور، کابوس ببین! حرکت جالب برگر کینگ برای هالوین

ساندویچ برگر کینگ ترسناک

برگر کینگ عاشق آزمایش کردن ساندویچ هایش با نان برگرهای عجیب و غریب است که معمولا این نان برگرها را با رنگ های متفاوت آزمایش میکند. مثلا تا بحال شده در یک فست فود، چیز برگری با نان قرمز، یا سیاه میل کنید؟ این مسئله جای تعجب ندارد چراکه برگر کینگ دقیقا همین نوع چیز برگر را برای مشتریانش سرو میکند. در عکسهای پایین میتوانید این نان برگرهای عجیب و غریب، اما جالب را مشاهده کنید.

ساندویچ برگر کینگ

ساندویچ های برگر کینگ

برگر کینگ

ساندویچ های جالب برگر کینگ

قسمت هیجان انگیز:

اما هنوز قسمت جالب تر ماجرا مانده است. در روز هالوین، برگر کینگ از یک همبرگر جدید پرده‌برداری کرد، که آنرا “پادشاه کابوس” نامگذاری کردند. آنها یک ساندویچ با نان برگر سبز را که فقط در این روز عرضه میشود، به نمایش گذاشته اند، برگر کینگ ادعا میکند که با خوردن این ساندویچ، به احتمال زیاد هنگام خواب، کابوس میبینید. این شرکت قصد دارد ادعای خود را با استفاده از علم به اثبات برساند.

پادشاه کابوس برگر کینگ

ساندویچ “پادشاه کابوس” برگر کینگ

شروع آزمایشی جالب:

برگر کینگ  همراه با یک آژانس تبلیغاتی خلاق بنام “دیوید میامی”, یک آزمایش برو روی خواب انسانها، با همکاری خدمات اورژانسی در فلوریدا ترتیب داد تا ببینید که این برگر جدید چقدر میتواند ادعای آنها را ثابت کند. برگر کینگ آزمایش خود را در شبانه با استفاده از تعدادی شرکت کننده, انجام داد. آنها از شرکت کنندگان خواستند همبرگر خود را بخورند. بعد از آن یک تیم پزشکی ضربان قلب، فعالیت های مغزی و تنفس شرکت کنندگان را چک کردند.

نتیجه آزمایش:

طبق مطالعاتی که دکتر خوزه گابریل و همکارانش قبل از آزمایش روی شرکت کنندگان انجام داده بودند، تنها ۴ درصد آنها بصورت شبانه کابوس میدیدند، اما بعد از آزمایش دکتر خوزه گابریل اعلام  کرد: “پس از خوردن پادشاه کابوس توسط شرکت کنندگان، داده‌های به‌دست‌آمده از این مطالعه نشان داد که میزان وقوع کابوس‌ها، در حدود ۳.۵ برابر افزایش‌یافته است!!” نماینده‌ شرکت برگر کینگ گفت که مطالعات دکتر و افرادی که در این مطالعه حضور داشتند واقعی هستند.
دکتر گابریل گفت: ” این برگر  دارای گوشت گاو، مرغ، پنیر آمریکایی، بیکن، مایونز و پیاز است، که دارای ترکیب پروتئین و پنیر است و این می‌تواند باعث ایجاد اختلال در  REM گردد. (REM مرحله ایی از مغز است که بیشتر رویاهای ما در این مرحله از مغزمان رخ میدهند)

بعد از این آزمایش موفقیت آمیز، ظاهرا برگر کنیگ قصد دارد این ساندویچ را بمدت ۳ روز در فست فودهای خود بفروش بگذارد و هالووین ترسناکی را برای مشتریانش رقم بزند.

ظاهرا این همبرگر برای آن دسته از افرادی مناسب است که دوست دارند نهایت ترس و وحشت را نه تنها در بیداری بلکه در خواب هم تجربه کنند و خوابشان را با کابوس هایی ترسناک در هالوین مزین کنند.

اگر شما بودید این ساندویچ را امتحان میکردید؟

[تعداد: ۰    میانگین: ۰/۵]
در صورتی از این مطلب خوشتون اومد، با دوستانتون به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *